bia2filmoserial.com

Home

۰

دوست خوب و عزیزم سلام ...
امیدوارم که در این ایام سخت کرونایی در کناره خانواده خوب و خوش و سلامت باشی .
از شما به خاطره اینکه به این سایت تشریف آوردی خیلی خیلی تشکر می کنم و به خاطر این امر به خودم افتخار می کنم که دوست خوب ، عزیز و با فرهنگ و کتابخوانی مانند شما دارم .
و اما بعد ...
شاید در نگاه اول با دیدن این تبلیغ با خودت بگی که این روزها در اینترنت به راحتی میشه هر عنوان کتاب رو در چند دقیقه دانلود کرد . حالا اگه بخوایی به تعداد زیادی کتاب های مرتبط با هم دسترسی داشته باشی چی ؟ چقدر زمان و هزینه باید صرف اینکار کرد ؟اصلا حوصله انجام دادنش رو داری ؟ نهایت چقدر می تونی بگردی و چند تا می تونی دانلود کنی ؟ اگه به تعداد عناوین موجود در مجموعه های ما دقت کنی ، می بینی که ما این کار را برای شما خیلی خیلی راحت و آسون کردیم . با کمترین زمان ممکن ، با حداقل هزینه ممکن و با بیشترین تعداد ممکن .
فقط کافیه که مبلغ ناچیز هزینه مجموعه مورد نظر خودتون رو از طریق حساب Payeer یا PerfectMoney خودتون به این شماره حسابها (P1023388242 پاییر یا U26736705 یا E25208438 یا G25135805 پرفکت مانی )واریز کنید . بعد شماره تراکنش واریزی و اسم و شماره های مجموعه های درخواستی خودتون را از طریق فرم پایین این صفحه برای ما ارسال کنید تا بعد از تاییدیه تیم پشتیبانی ، لینکهای دانلود در کوتاه ترین زمان ممکن به ایمیل شما ارسال بشه . مطمئن باشید ارزش آن چیزی که بدست می آرید چندین برابر ، بیشتر از هزینه ای هست که انجام میدید . فقط کافیه یکبار امتحان کنید و یکی از مجموعه های مارا خریداری کنید .
راستی اگه حساب Payeer ندارید می تونید از اینجا ، فقط با چند کلیک و در عرض چند دقیقه یک حساب بین المللی خوب باز کنید و از صرافی عالی و محشرش استفاده کنید و لذت ببرید . با حداقل نرخ کارمزد و پورسانت . کار کردن باهاش خیلی آسونه و تمامی کیف پولهای دیجیتال(بیت کوین ، اتریوم ، لایت کوین و ... ) رو خودکار براتون درست می کنه . مطمئنا عاشقش می شید .
باز هم از اینکه وقت گذاشتید و اینجا تشریف آوردید ، خیلی ممنون و متشکرم . منتظر شما هستیم .


جهت مشاهده مجموعه کتابها اینجا کلیک کنید